Bio sprchový gél s argánovým a levandulovým olejom

Sprchový gél je vyrobený s organickým arganovým olejom a extraktom z aloe vera. Tento jemný, výživný a hlboko čistiaci sprchový gél na telo má vysoký obsah rastlinných extraktov, z ktorých všetky boli starostlivo vybrané, aby podporovali zdravú, žiarivú a zamatovú pokožku. Unikátna kombinácia rastlinných látok pomáha pri prevencii dehydratácie a udržiava hladkú pokožku a jej pružnosť. Je charakteristický príjemnou revitalizačné vôňou. Neobsahuje S.L.S, S.L.E.S a parabény a je obohatený o aromatické rastlinné látky, ktoré stimulujú zmysly v dopoludňajších hodinách alebo pomáhajú regenerovať unavené telo. Obsahuje extract z aloe vera a organický arganový olej, ktorý pokožku krásne zmäkčuje hydratuje a čistí. Vhodné pre všetky typy pleti.

bio-sprchovy-gel-s-arganovym-a-levandulovym-olejom

AKTÍVNE PRÍRODNÉ ZLOŽKY:

Organický arganový olej so svojím vysokým obsahom karotenoidov a tokoferolov (vitamín E), pomáha hlboko hydratovať, obnovovať a vyhladzovať poškodené vlasy.

BIO Aloe Vera je bohatá na vitamín C, E a beta karotén, ktorý dodáva potrebnú výživu a je charakteristický svojimi anti-aging vlastnosťami.

Premium levanduľový esenciálny olej funguje na všetky typy pleti a je účinný pri liečbe mastnej pokožky, pomáha pri problémoch s akné, dermatitídou, ekzémami alebo lupienkou. Je tiež známy svojimi harmonizujúcimi, povzbudzujúci a upokojujúcimi vlastnosťami. Ďalej má schopnosť stimulovať rast buniek a regenerovať pokožku. Pomáha obnovovať hornej vrstvy pokožky.

Premium škoricový esenciálny olej je známy pre svoje povzbudzujúce a revitalizačné vlastnosti, ale tiež pomáha koži spevňovať a zvyšovať hladinu kolagénu.

Návod na použitie:

Naneste malé množstvo Alassala® Organic Argan Oil hydratačný

sprchový gél na umývací špongiu v sprche alebo vo vani. Vytvorte jemnú penu a

dôkladne opláchnite.

250 ml – 13,50 €

Zanechaj komentár