Bio sprchový gél s argánovým a pomarančovým olejom

Sprchový gél je vyrobený s organickým arganovým olejom a extraktom z aloe vera. Tento jemný, výživný a hlboko čistiaci sprchový gél na telo má vysoký obsah rastlinných extraktov, z ktorých všetky boli starostlivo vybrané, aby podporovali zdravú, žiarivú a zamatovú pokožku. Unikátna kombinácia rastlinných látok pomáha pri prevencii dehydratácie a udržiava hladkú pokožku a jej pružnosť. Je charakteristický príjemnou revitalizačné vôňou. Neobsahuje S.L.S, S.L.E.S a parabény a je obohatený o aromatické rastlinné látky, ktoré stimulujú zmysly v dopoludňajších hodinách alebo pomáhajú regenerovať unavené telo. Obsahuje extract z aloe vera a organický arganový olej, ktorý pokožku krásne zmäkčuje hydratuje a čistí. Vhodné pre všetky typy pleti.

organic-bio-sprchovy-gel-s-arganovym-a-pomarancovym-olejom

AKTÍVNE PRÍRODNÉ ZLOŽKY:

Organický arganový olej so svojím vysokým obsahom karotenoidov a tokoferolov (vitamín E), pomáha hlboko hydratovať, obnovovať a vyhladzovať poškodené vlasy.

BIO Aloe Vera je bohatá na vitamín C, E a beta karotén, ktorý dodáva potrebnú výživu a je charakteristický svojimi anti-aging vlastnosťami.

Premium Lemon esenciálny olej má sviežu citrusovú vôňu. Prejasňuje pokožku a má detoxikačné účinky. Dodáva potrebnú energiu unavenej pleti a taktiež omladzuje a vyhladzuje známky starnutia.

Premium Orange Sweet esenciálny olej je známy tým, že poskytuje pleti vysokú

dávku vitamínu C, ktorý ju pomáha chrániť a obnovovať. Je tiež veľmi prospešný pre

boj s príznakmi starnutia ako sú vrásky či tmavé pigmentové škvrny, pretože

podporuje tvorbu kolagénu.

Návod na použitie:

Naneste malé množstvo Alassala® Organic Argan Oil hydratačný sprchový gél na umývací špongiu v sprche alebo vo vani. Vytvorte jemnú penu a dôkladne opláchnite.

250 ml – 13,50 €

Zanechaj komentár