Moroccan bio čierne mydlo

Marocké čierne mydlo a zároveň 100% prírodný produkt. Vašu pokožku dokonalé zjemní, vyhladí a hydratuje. Pokožku nevysušuje, eliminuje suché miesta a posilňuje jej zdravý vzhľad. Zlepšuje pružnosť zároveň pevnosť pleti. Obnovuje kožné bunky pomocou exfoliačnej rukavice KESSA. Dokonale odstraňuje odumreté bunky a je veľmi vhodný pre atypickú veľmi citlivú pokožku.

moroccan-bio-cierne-mydlo

Uistite sa, že je Vaša vaňa, alebo sprchovací kút dostatočne vyhriate. Pokožka musí byť rozohriata a vlhká pre dosiahnutie najlepšíieho výsledku.

Aplikujte na tvár a telo malými, krúživými pohybmi. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nechajte pôsobiť 5 až 10 desať minút, aby sa mydlo dostalo až do pórov. Potom dôkladne opláchnite. Pre ešte lepšie vyhladzovacie výsledky postupujte tak, že čierne mydlo budete na pokožku nanášať pomocou marockej exfoliačnej rukavice “KESSA”. Krúživými pohybmi odstránite odumreté bunky a docielite tak perfektného peelingu. Potom opláchnite. Čierne mydlo zanecháva pleť žiarivú, na dotyk jemnejšiu a hladšiu. Vhodné pre všetky typy pleti. Používajte denne.

Zanechaj komentár