Moroccan bio rhassoul íl

Organický slnkom sušený marocký íl je bohatý na minerály (má unikátne zloženie oxidu kremičitého, magnézia, draslíka a kalcia) a je pokladaný za prírodný skrášľovať.

Má výborné exfoliačné, čistiace a detoxikačné vlastnosti.

moroccan-bio-rhassoul-il

Je špeciálne vhodný pre mastnú pokožku, pretože vyťahuje prebytočnú mastnotu a nečistoty z pokožky a je skvelým čistiacim prostriedkom, ktorý zanechá pokožku hladkú a vyživenú. Marocký íl má protizápalové, antibakteriálne, anticelulitídne a antiseptické účinky, preto sa môže používať aj denne na umývanie pleti. Pravidelným používaním napomáha zlepšeniu vzhľadu pokožky, ktorá trpí ekzémom, psoriázou, akné alebo rosaceou.

Dokonalé čistí, detoxikuje zjemňuje pokožku. Zvláčňuje vysušenú pleť a posilňuje jej pružnosť. Dokonalé čistí póry a hlboko usadené nečistoty. Odstraňuje odumreté kožné bunky, pokožku omladzuje a dokonale vyhladzuje jej povrch. Poskytuje vysokú ochranu a žiarivý vzhľad.

Ílová maska: 

Rozmiešajte dostatok rhassoul Clay s primeraným množstvom vody na vytvorenie hladkej pasty. Pridajte niekoľko kvapiek argánového oleja, potom ho naneste na celé telo. Pokožku opláchnite. Po opláchnutí zanechá Vašu pokožku hladkú a zamatovú.

Zanechaj komentár